بایگانی دسته بندی: طب سنتی

چای سبز می تواند تاثیر مثبتی در لاغری افراد به خصوص افراد باردار داشته باشد و همچنین در افزودن لیمو به چای می تواند خاصیت ضد سرطانی آن را افزایش دهد.

ادامه مطالب

یکی از مشکلات شایع سلامت در بین مردم تلمبار شدن چربی در ناحیه شکم است. ما باید سعی کنیم با مصرف دمنوش های مناسب چربی به جای انباشته شدن در ناحیه شکم به صورت یکسان در تمام بدن توزیع شود.

ادامه مطالب

دیابت یا همان مرض قند تبدیل به یکی از جدی ترین نگرانی های حوزه ی سلامتی شده است. در حال حاضر تنها راه چاره پیشگیری از ابتلا به این بیماری است.

ادامه مطالب

دردهای معده از جمله دردهایی است که با توجه به رژیم غذایی عصر مدرن روز به روز در حال افزایش است. متاسفانه بیماران مبتلا به این درد سریعا به داروهای شیمیایی روی می آورند که گاها عوارض آنها بیشتر از فوایدشان است. از این رو امروز راهکارهای کلی برای درمان دردهای معده را پیش روی شما قرار دادیم.

ادامه مطالب

همۀ متخصصان اطفال بر سر این موضوع متفق القول اند که بهترین راه حل، نشان دادن کمترین حد ممکن نگرانی است. با این حال، این کار آسان نیست. ۶ توصیه داریم که می توانند به شما در رابطه با کودکان بدغذا کمک کنند…..

ادامه مطالب

سفیدی مو ها در سن بالا مساله ای اجتناب ناپذیر است اما بعضی از افراد در سنین پایین تر موهای سفید را روی سر خود مشاهده می کنند. سفید شدن موها در سنین پایین از جمله مسائل بسیار شایع مربوط به سلامت است ‌كه در بین همه جنسیت‌ها چه مرد و چه زن اهمیت بالایی دارد.

ادامه مطالب

خانه تکانی جزو ملزومات عید به حساب می آید. اما باید توجه داشته باید که در مدت خانه تکانی مراقب سلامت خود بویژه پوست خود باشید. بویژه بانوان که با مواد شوینده و سفید کننده هایی سروکار دارند که در صورت تماس مستقیم با پوست عوارض خواهد داشت

ادامه مطالب

در این مطلب به خواص تخم پرندگانی چون بلدرچین، کبک، شترمرغ، غاز یا اردک در طب سنتی می پردازیم. با ما همراه باشید…

ادامه مطالب

ناخن ایده آل، ناخنی است که در برابر ضربه تا حدودی مقاوم باشد، خاصیت ارتجاعی داشته باشد و راحت خم بشود؛ نه اینکه بشکند. داشتن چنین ناخنی بستگی به نوع تغذیه شما دارد اما ما در اینجا به شما مراقبت های ساده ای را آموزش می دهیم.

ادامه مطالب

لازم است بدانید فشار خون، حداکثر و حداقل دارد. در افراد بالغ بیشترین فشار بین ۹ تا ۱۴ و کمترین مطلوب بین ۶ تا ۹ است. برای شناخت غذاهایی که باعث کاهش فشار خون می شوند با ما همراه باشید

ادامه مطالب