درمان فشار خون روی پاها، شربت خوشمزه ضد بدیویی، درمان شوره سر، رفع یبوست ناشی از تنش عصبی ، جلوگیری از اسهال درفصل گرما ، ناشتااگر مصرف شود موجب چاقی می شود ، تسکین التهاب مجاری ادراری نیز از دیگر آثار خاکشیر می باشد.

ادامه مطالب

۱٫ استفاده از جوشانده گل بابونه و گل ختمی به صورت ماهی یکبار، برای درمان موخوره مفید است. ۲٫ در یک لگن آب، چند قطره آمونیاک بریزید و موهایتان را با آن بشویید. ۳٫ صبح ها موهایتان را بشویید و با روغن زیتون چرب کنید. ۴٫ گل ریواس، شاه تره و سدر را به میزان […]

ادامه مطالب

ضدتب،ضدبلغم،ضدانگل،ضدیبوست،آرامبخش اعصاب،شستشو دهنده کلیه ها ،آرامش اعصاب معده و روده ومقوی آنها ،۱ق.غ بابونه بهمراه آبجوش۱۵دقیقه دم بکشد.

ادامه مطالب

مالش دورچشم ،سرکه انگبین ،دوواحدعسل،دوواحدعرق نعنا،یک واحدسرکه انگور طبیعی،همه مخلوط،۱/۳لیوان از این شربت وباقی را آب ریخته،شبها قبل ازخواب میل شود.

ادامه مطالب

شبی یک قطره عسل داخل چشم بچکانید «۷الی ۱۴شب» ،بعد از دو هفته یک دوره ۷الی ۱۴شب با عرق رازیانه چشم هایتان را بشویید. منبع:استاد خیراندیش

ادامه مطالب

ایستاده آب نوشیدن باعث بیماری های کلیوی میشود و آب کمی جذب بدن میشود.بنابراین سعی کنید آب را جرعه به جرعه به صورت نشسته بنوشید.

ادامه مطالب

حتما ترب سفید مصرف نمایدوهر روز یک عدد متوسط رنده کرده و قبل از ناهار میل نماید.

ادامه مطالب

برای دفع انگل یکی از دو روش زیر را به اختیار انجام دهید: (۷ الی ۱۴ روز) : ۱- یک قاشق مرباخوری اسپند را همراه یک استکان آب قورت دهید. ۲- یک قاشق چایخوری سیاه دانه را آرام آرام بجوید.

ادامه مطالب

ویتامین D، ویتامین A،ویتامین B9،ویتامین C،ویتامینB7 وویتامین B12 برای زنان بالای سی سال توصیه می شود .

ادامه مطالب

افراد پر خور،افراد عصبی ،افراد کم تحرک ،افرادی که صبحانه نمی خورند زودتر از دیگرلن دچار بیماری و پیری می گردند.

ادامه مطالب